Open air divadlo - Svaté neřesti na Zámku Svijany

Plakát SN FULL PNG
Pořadatel:Zámek Svijany
Místo konání:

Zámek Svijany Svijany 30, Svijany, 463 46, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Dovolenou pro mladé, Pohodovou dovolenou
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Divadlo
Více informací na:https://www.zameksvijany.cz/svate-neresti.html
Komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími. Bořek Slezáček, Pavlína Mourková a další skvělí herci na letním nádvoří Zámku Svijany.

Podrobný popis:

Od čokolády až po facebook, dokážeme si bez těchto potěšení náš život představit? Komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími.

Přijďte ve středu 10. srpna od 19 hodin zhlédnout divadelní představení plné komických situací, které proběhne na nádvoří zámku. Ve hře exceluje Bořek Slezáček, Pavlína Mourková a další skvělí herci.

Areál pro vás bude otevřen od 18 hodin. Drobné občerstvení bude zajištěno.

Vstupné:

Předprodej320 Kč
Na místě v den akce380 Kč

ZTP/P plná cena / doprovod zdarma

Zakoupit vstupenku v předprodeji: ZDE

Vstupenku můžete zakoupit i na recepci zámku, a to každý den od 9 do 19 hodin.


Sezení je nečíslované. V případě prudké dešťové přeháňky je možné představení přerušit či posunout jeho začátek. Deštníky nejsou povoleny.

Hra Svaté neřesti:

Na poutním místě se u tajemného pana Gabriela postupně vystřídají nespokojení manželé Peškovi – Marie, žena v domácnosti, a Ivan, manažer velké firmy. Dále přijde známý divadelní a filmový herec Petr Serafín a v neposlední řadě mladá dívka Angelika Vodičková, která nakonec zůstane na poutním místě jako úslužná jeptiška. Všichni své lidské neřesti přenesou na pana Gabriela. Ten se tak postupně stává alkoholikem, vášnivým karbaníkem, sexuálním maniakem, workoholikem, příležitostným kuřákem cigaret i jointů, nebo třeba nadměrným uživatelem facebooku.

Avšak lidé, kteří ho navštívili a zanechali na Tajemném vršku své neřesti zjistí, že se jejich životy nezlepšily, spíše naopak. Dospějí k poznání, že o tom, jak šťastný bude jejich život nerozhodují neřesti, ale pouze láska. A ta jak víme, dokáže všechno...

Délka představení: 120 minut

Napsal: Jindra Kriegel a Kateřina Tomanová

Režie: Vojtěch Nouzák

Hudba: Viktor Dyk a Bořek Slezáček

Obsazení: Bořek Slezáček, Pavlína Mourková, Genny Ciatti, Jindra Kriegel, Michaela Zemánková, Lucie Linhartová, Vlasta Korec, Petr Semerád, Josef Hervert

 

Fotogalerie:

IMG02356 IMG02680 2 39
load