Klub lyžařů Turnov

Pravidelně připravujeme pro Vaše děti pět lekcí lyžařské výuky a dalšího zdokonalování stylu ve sjezdovém lyžování a snowboardu. Zúčastnit se mohou děti od pěti let.

Lekce probíhají vždy zábavnou formou výuky pod dohledem zkušených lyžařských cvičitelů z řad Klubu lyžařů Turnov a zdravotníků. Všichni rádi předají své zkušenosti a znalosti Vašim dětem tak, abyste v lyžařském areálu vždy poznali pokrok v lyžařské technice Vašich dětí a byli na ně hrdí. Rádi bychom také uvítali nové, mladé členy a zájemce o členství v našem klubu, kteří by mohli vzejít třeba právě z tohoto ročníku VLŠ. Po vstupu do našeho klubu se mohou dále vzdělávat a získávat i mezinárodní profesionální lyžařské licence a také spoustu nových přátel a příjemných společných zážitků v KLT.

Každý rok se snažíme uspořádat lekce pěti po sobě jdoucích sobot v průběhu měsíců ledna a února. Termíny letošního ročníku VLŠ jsou předběžně plánovány, s ohledem na konání jarních prázdnin libereckého kraje.

Výuka je zaměřena na sjezdové lyžování a snowboarding. Aktuální informace o veřejné lyžařské škole získáte na www.klturnov.cz.

Fotogalerie

load