Hotel a restaurace Štekl

Hrubá Skála

Hrubá Skála 5, Hrubá Skála, 511 01

Telefon:+420 481 389 684
GSM:+420 777 737 189
E-mail:info@hotel-stekl.cz
Web:www.hotel-stekl.cz
Krásný hotel s restaurací v bezprostřední blízkosti zámku Hrubá Skála v regionu Český ráj.

Hotel Štekl - Hrubá Skála

Tříhvězdičkový rodinný hotel zámeckého typu s celkovou kapacitou 50-ti lůžek nabízí ubytování v Českém ráji v těsné blízkosti zámku Hrubá Skála. Hotel i restaurace jsou nekuřácké. K dispozici zahradní restaurace, dětské hřiště, Wi-fi a parkoviště zdarma. Ideální poloha pro pěší i cykloturistiku. Nachází se v bezprostřední blízkosti zámku Hrubá Skála, v regionu Český ráj.

Pokoje Deluxe

Pokoje Deluxe jsou vybaveny nábytkem z dubového masivu, LCD televizorem, ledničkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Pokoje Executive

Pokoje Executive jsou vzdušnější rohové pokoje s výklenkem a výhledem na zámek Hrubá Skála / 1 x větší pokoj bez výklenku s výhledem do údolí. Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC. V některých pokojích je možná přistýlka.

Pokoje Junior Suite

Pokoje Junior Suite jsou větší rohové pokoje s balkonem nebo výklenkem s výhledem do údolí.Ve 3. patře s výhledem na zámek Hrubá Skála a hrad Trosky. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z dubového masivu, LCD televizorem, ledničkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Apartmány Exclusive

Apartmány Exclusive jsou vybaveny nábytkem z dubového masivu a skládají se z prostorné ložnice se šatní skříní, křeslem a LCD televizorem, obývacího pokoje s psacím stolem, LCD televizorem, konferenčním stolkem, sofa, ledničkou a velké koupelny se sprchovým koutem. Možnost přistýlky.

Poznámky k ubytování

 • Možnost dokoupení polopenze v ceně 320,- Kč (polévka, hlavní jídlo a dezert).
 • Parkování aut a úschova kol v areálu hotelu je zdarma.
 • V ceně je obsažena snídaně.
 • Poplatek za přechodný pobyt činí 20,-Kč/den.
 • V hotelu je možnost připojení k bezdrátovému internetu WiFi.
 • Pobyt s domácími zvířátky na hotelu není dovolen.
 • Hotel i restaurace jsou nekuřácké.
 • Platnost od 1.1.2022.
Hotelové a Všeobecné podmínky
 • Bezplatné zrušení je třeba učinit do 48 hodin před ohlášeným příjezdem. Při zrušení pobytu méně než 48 hodin před ohlášeným příjezdem, nebo pokud se k pobytu nedostavíte, bude Vám účtováno 100 % objednaných služeb. Při předčasném odjezdu účtujeme 100 % objednaných služeb. Stornopoplatek je smluvní pokutou.
 • Zálohy a poplatky za rezervaci (pokud se účtují) se nevracejí.
 • Check in 15:00 / Check out 11:00.
 • Zákaz kouření v celém hotelu pod pokutou 5000,- Kč.

Restaurace Štekl:

Nekuřácká restaurace s bohatě zdobeným štukovým stropem, která láká ke klidnému posezení u večeře či jen u sklenky vína. Za pěkného počasí je pro Vás v hotelové zahradě připravena letní terasa, kde si obklopeni přírodou můžete v klidu vychutnat skvělé pokrmy z naší kuchyně.

V této oáze klidu pro Vás šéfkuchař Robert Zima se svým týmem připravuje opravdovou a poctivou středoevropskou gastronomii v moderním pojetí,která se hrdě hlásí k odkazu tohoto rodinného podniku založeného již v roce 1895.

K přípravě pokrmů jsou používány pouze čerstvé a sezónní suroviny. Z tohoto důvodu je nabízeno pouze denní Menu složené vždy z několika předkrmů, polévky, hlavních jídel, salátů a dezertů.

Kolekce vín je zaměřena především na moravská vína, vinný lístek obsahuje i jiné evropské vinařské oblasti. 


Fotogalerie

load