Sportcentrum TJ Turnov

Sportcentrum TJ Turnov nabízí squash, spinning, vibrační posilovací plošinu, masáže, solárium, saunu, vířivku, fitness sál a v areálu se nachází také sportbar.

Sportovní hala TJ Turnov ve Skálově ulici v Turnově má rozměry 40 x 21 metrů a jsou v ní standardně vyznačena hřiště na florbal, futsal, basketbal, házenou, na odbíjenou pak centrální kurt plus 3 tréninková hřiště. K hale přísluší 4 šatny vybavené samostatnými sprchami, rovněž je možné využít i ozvučení.

Sportcentrum ale nabízí i relaxačnní a wellness služby:

Masáže:
- sportovní a rekondiční (klasické) masáže Reflexní terapie
Rezervace masáží u pana Hofhanse, tel.: 604 230 821 

Sauna: 
- sauna typu Toronto až pro 15 osob vybavená ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou s lehátky. 

Vířivka: 
- k dispozici jsou 2 vířivé vany typu Comfort 180 pro 1 osobu s doporučenou dobou pobytu 20-30 minut. Začátky termínů jsou každou celou hodinu. 

Vibrační posilovací plošina: 
K dispozici vibrační posilovací plošina Super Fit Massage Jett-002. Začátky termínů jsou každých 20 minut (mimo poslední termín v každé sudé hodině), což odpovídá doporučené maximální jednorázové délce cvičení.

Spinning: 
spinningroom je vybaven 10 spinnery PRO (klipsny nebo nášlapy) a lekce 9 školených JGSI instruktorů. Pro vypsané lekce platí pravidlo, že pokud se na lekci přihlásí méně než 4 osoby, vyhrazuje si Sportcentrum právo případně lekci zrušit.

Fotogalerie

load