Turnov

Rohliny 39, Turnov, 511 01

GSM:+420 777 937 484
E-mail:info@parsi-glass.com
Web:www.parsi-glass.com
Skleněné šperky, dekorativní výtvarná díla - výtvarnice Kamila Parsi Žďárská vytváří jedinečné objekty s květinovými či figurálními motivy. V jejím ateliéru v Rohlinách u Turnova naleznete také bohatou kolekci skleněných šperků, květin a nepřeberné množství drobných závěsných dekorací či jiných zajímavostí.
V ateliéru Kamily Parsi můžete zhlédnout výrobu skleněných figurek, šperků, špendlíků, květin nebo vinutých korálků. Všechny výrobky lze také přímo na místě zakoupit. Můžete se tu dozvědět o historii výroby skleněných figurek u nás a mnoho dalších užitečných zajímavostí o skle, popř. si výrobu i vyzkoušet.

Exkurze

Předvádění výroby skla u kahanu.

Dílny

Tvorba skleněných korálků, bižuterie, dekorací a květin. 

Výtvarnice má i klasické vzdělání v oboru, činnosti se věnuje od roku 1998. Při práci se sklem kombinuje téměř všechny techniky známé od počátku figurkářské výroby u nás, přičemž usiluje o maximální využití úžasných vlastností skla. Veškeré práce jsou prováděny výhradně tradičními postupy sklářské výroby bez použití strojní technologie a forem, tudíž každý kus je neopakovatelný originál. Naleznete zde nápadité a vkusné doplňky každého interiéru či dámského šatníku, konkrétně šperky, vinuté perle, figurky, závěsné dekorace a další. Skleněné výrobky si můžete zakoupit prostřednictvím on-line shopu na www.parsi-glass.com.

Návštěva je možná po předchozí domluvě.

Fotogalerie

load