Restaurační a zábavní centrum Vila Magic Turnov.
Restaurační a zábavní centrum Vila Magic Turnov se nachází v samotném srdci Českého ráje, přímo u vstupu do historické části města Turnova.
Restaurační centrum je součástí přes 100 let staré nádherně zrekonstruované vily s překrásnou zahradou. Velkou výhodou tohoto rozsáhlého komplexu jsou dvě velká parkoviště pro návštěvníky restaurace. Pro ty je v restauraci připraveno celkem 200 míst vnitřních a 200 venkovních. Jedná se tak o restaurační centrum s největší kapacitou v širokém okolí. 

Lokál-Bistro

V dolní části Vily Magic se nachází hlavní restaurace s útulnou zimní zahradou a dominantním výčepem. Skleněné stěny dodávají restauraci příjemnou a prosluněnou atmosféru přes den a večer zde můžete ocenit kouzlo historické budovy. Bufetový výdej jídla s minutkovou kuchyní vám zajistí rychlou obsluhu. Již od 10 hodin dopoledne si zde můžete vybrat z naší široké nabídky pokrmů. V zadní části restaurace se nachází oddělený salonek pro cca 25 osob s velkou TV obrazovkou, ideální pro uzavřenou společnost. Naleznete zde také velký a útulný dětský koutek pro vaše děti.
 
Venkovní posezení je v letních měsících nejoblíbenějším místem pro všechny návštěvníky. Restaurace je totiž umístěna přímo v krásné zahradě historické vily a nabízí pohled na koruny mohutných stoletých stromů. Po celou letní sezonu je vám zde nabízena pravá italská zmrzlina - MY GELATO.
Velkým lákadlem je naše nové dětské hřiště. To se nachází přímo v rozsáhlé zahradě restaurace a nabízí dětem spoustu zábavy! Najdete zde například trampolíny, hopsakoule, vodní postel, mega pískoviště, papoušky a spoustu dalších herních prvků.
 
Otevírací doba:
PO - ÚT 10.00 - 22.00
ST - ČT 10.00 - 23.00
PÁ - SO 11.00 - 24.00
NE 11.00 - 22.00

Grand Pizzeria

Nově zrekonstruovaná moderní pizzerie nacházející se v horní části vily s kapacitou 45 míst. Součástí pizzerie je také oddělený salonek s kapacitou cca 25 míst, který je ideální pro rodinné oslavy a podobné společenské akce. Dalším lákadlem je také luxusní střešní terasa pro 60 lidí s bezkonkurenční okolní atmosférou a letně laděnou nabídkou jídel a nápojů. Nabídka všech pokrmů je připravována dle nejnovějších trendů v gastronomii.
 
Otevírací doba:
PO - NE 11.00 - 21.00

Rozvoz

Naše restaurace nabízí také rozvoz jídel po celém Turnově a okolí. Pokud se vám tedy nechce k nám, můžete si jídlo objednat přímo z pohodlí vašeho domova. Rozvoz je vám k dispozici každý den od 10:00 do 21:00. Objednat můžete přes náš facebook, na tel. čísle 730 873 737 nebo na webové stránce vilamagic.doveze.cz.

Fotogalerie

load