Hotel a Restaurace Karel IV.

Turnov

Žižkova 501, Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 323 855
GSM:+420 736 646 705
E-mail:info@hotelkareliv.cz
Web:www.hotelkareliv.cz
Hotel Karel IV. nabízí ubytování s optimální polohou vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města Turnov v regionu Český ráj, v klidné vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého parku, na který navazuje údolí řeky Jizery.
Ubytování Karel IV.:

Jednolůžkový pokoj

je vybavený manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Dvoulůžkový pokoj

je vybavený 2 lůžky (lze uspořádat jako manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka), pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Třílůžkový pokoj

je vybavený 3 oddělenými lůžky (2 lůžka lze uspořádat jako manželská), pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Hotelové apartmá

má obývací pokoj a ložnici s manželským lůžkem, koupelnu s vanou a WC, předsíň s šatní skříní. Obývací pokoj je vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, pracovním stolem s lampičkou, malou chladničkou a TV + SAT.

Bezbariérový pokoj

je vybavený 2 lůžky (lze uspořádat jako manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka), rozkládacím křeslem, pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Pokoj s balkonem

je vybavený 2 lůžky (lze uspořádat jako manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka), pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Je orientovaný do dvora nebo do zahrady.

Depandance

Rodinné apartmány se 2 ložnicemi

mají 2 oddělené ložnice s manželskými lůžky, jídelnu s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC, TV + SAT.

Apartmán č. 5 až pro 6 osob

má 1 ložnici se 2 manželskými lůžky a 2 přistýlky, jídelnu s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC, TV + SAT.

Studia

mají 3 - 4 lůžka, vybavenou kuchyňku s jídelním stolem, židlemi a lednicí, TV + SAT., sprchu, WC, terásku.

RESTAURACE Karel IV.:

Kuchaři se rozhodli navázat na tradiční způsob vaření našich babiček, mimo jiné připravují jídla dlouhodobým pečením nebo konfitováním v peci na dřevo. Vaří pro Vás jídla, která odpovídají i ročnímu období.

Restaurace s odděleným salonkem má celkovou kapacitu 70 míst.
Velký sál je možné uspořádat jako jeden velký prostor nebo dva či tři menší sály s variabilní kapacitou 30, 60, 80 nebo 110 osob.

Pro osoby s tělesným postižením je zajištěn bezbariérový přístup a sociální zařízení.

Velmi rádi pro Vás i nadále zajistíme svatební hostiny, oslavy výročí, třídní srazy, smuteční hostiny a jiné akce. Otevírací doba bude upravena dle Vašeho přání.

Jsou přijímány stravovací poukázky Ticket Restaurant, Sodexo Pass, Cheque Déjeuner a platební karty. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Fotogalerie

load