Bowling & Billiard club Turnov

Minutková kuchyně - steaky, saláty, ryby a další speciality. Velký výběr míchaných drinků, česká i zahraniční vína. 4 bowlingové dráhy, 10 kulečníkových stolů, 3 bary, wifi zdarma.

V PRVNÍM PODLAŽÍ: naleznete zahrádku s příjemným posezením v zahradních houpačkách, dále celoroční terasu s TV, která je v zimních měsících vytápěna krbovými kamny. Po vstupu do restaurace vás ohromí prostorný bar, dvě bowlingové dráhy, kulečníkový stůl a sezení pro 100 osob. Dále pak krbová kamna a dvě LCD televize vhodné ke sledování sportovních přenosů. V zadní části prvního podlaží naleznete nevýherní simulátory pro malé i velké (autíčka, fotbálek....). Celková kapacita prvního podlaží je 190 osob.

VE DRUHÉM PODLAŽÍ: hned u vstupu naleznete šest kulečníkových stolů, šipky a masivní oboustranný bar. Celé podlaží je řešeno v duchu Jack Daniels, kde se kloubí vůně dřeva s pevností kamene. V zadní části jsou dvě plně klimatizované bowlingové dráhy a příjemné posezení. Dominantou je pavlačové dřevěné schodiště, po kterém přijdete do třetího podlaží.

VE TŘETÍM PODLAŽÍ: jsou čtyři kulečníkové stoly, šachový stůl, dále je zde nově vybudovaný bar a sezení pro 80 osob. Tyto prostory jsou od zbytku restaurace odděleny prosklenou stěnou přes kterou je výhled o patro níže na dvě bowlingové dráhy. Celé podkroví je plně klimatizované a využívané především na firemní akce a večírky.

Personál BB Clubu Vám rád namíchá drink, který si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky a když potom dostane chuť k jídlu, připraví pro Vás třeba domácí burger, pizzu, carpaccio, steak, salát, nebo jinou dobrotu.

Fotogalerie

load