Božská usedlost - PodKabelí

Mírová pod Kozákovem

Loktuše 27, Mírová pod Kozákovem, 511 01

Telefon:+420 724 312 536
E-mail:podkabeli@seznam.cz
Web:www.bozskausedlost.cz
Stylové ubytování v apartmánu v části nově zrekonstruované zemědělské usedlosti nacházející se v atraktivní turistické oblasti Českého ráje.
Božská usedlost v obci Loktuše, Mírová pod Kozákovem v části zvané „ PodKabelí“

Celoroční stylové ubytování v apartmánu, který disponuje venkovní vířivkou na terase s jedinečným výhledem do krajiny. Apartmán se nachází v části nově zrekonstruované zemědělské usedlosti v atraktivní turistické oblasti Českého ráje, na úpatí majestátné hory Kozákova.

Apartmán KUDRNÁČ - 6 lůžek + 1 přistýlka, nachází se v 1. patře domu, dostupný po schodišti, na terase vířivka a posezení nabízející široký výhled do přírody. Apartmán disponuje vybavenou kuchyní, krbovými kamny, koupelnou se sprchovým koutem, samostatným WC, obývací místností s gaučem a dvoulůžkem (180x200). V částečně otevřeném prostoru nad obývacím pokojem je místnost s 2 x jednolůžkem (90x200) a místnost s manželskou postelí o rozměrech 180 x 200 cm.

Usedlost se nachází na samotě u lesa, v těsné blízkosti pískovcových skal a značených turistických tras. Celý areál zemědělské usedlosti z roku 1924 prochází citlivou rekonstrukcí, tak aby byly zachovány historické prvky jednotlivých budov a zároveň aby nabídl moderní - stylový design odpadající požadavkům náročnějších klientů.

V areálu se nachází rozlehlá zahrada, uzavřený dvůr, soukromé parkoviště, zahradní sklípek, ovocný sad, ovčí farma. Zabýváme se chovem kamerunských ovcí, které mají svůj „apartmán“ v zahradě usedlosti. Našim hostům umožníme v případě zájmu vstup do ohrady k ovcím, které si v případě jejich zájmu mohou pohladit.

Genius loci tohoto místo je nepopsatelné a musí se zažít. Přijeďte zapomenout na starosti běžných dnů, užít si pohodovou dovolenou v jedinečném prostředí zemědělské usedlosti v těsné blízkosti překrásné přírody, která nabízí možnost turistiky, cyklovýletů, agroturistiky, houbaření či pouze lenošení a hýčkání se ve vířivce na terase apartmánu nebo se vydat na návštěvu vinného sklípku U Stebenky vzdáleného cca 3 km. (www.ustebenky.cz).

Fotogalerie

load