TURISTICKÉ NOVINY TURNOVSKA 2022

Regionální turistické informační centrum Turnov vydalo na letošní turistickou sezónu devátý ročník oblíbených turistických novin zaměřených na oblast Turnovska. V novinách naleznete tipy na výlety, informace o možnostech trávení volného času pro celou rodinu a řadu dalších zajímavostí.

Dozvíte se zde například novinky z památkových objektů i z turnovského infocentra nebo třeba zajímavosti o pramenech Turnovska. V novinách se můžete seznámit i s historickými milníky města Turnova, které si v letošním roce připomíná 750 let od první písemné zmínky. V novinách najdete také zajímavý rozhovor s režisérem Zdeňkem Troškou, který doplňuje informace o výstavě pohádkových kostýmů na hradě Valdštejn.

Pro rodiny s dětmi je připravena kompletní nabídka, co vše je možné podniknout v Turnově a okolí právě s těmi nejmenšími. Součástí novin je i program Turnovského léta s pestrou nabídkou na každý den v týdnu po dobu letních prázdnin.

Turistické noviny Turnovska byly vydány v nákladu 12.500 ks. V následujících dnech budou distribuovány poštou do schránek obyvatel Turnova. Pro ostatní zájemce jsou noviny k dispozici zdarma v Regionálním turistickém informačním centru Turnov.

Listovat jimi můžete zde:
Turistické noviny Turnovska - flipbook
Ke stažení jsou pak také zde: Turistické noviny Turnovska


load