TURISTICKÉ NOVINY TURNOVSKA 2021

Regionální turistické informační centrum Turnov vydalo na letošní turistickou sezónu osmý ročník oblíbených turistických novin zaměřených na oblast Turnovska. V novinách naleznete tipy na výlety, informace o možnostech trávení volného času pro celou rodinu a řadu dalších zajímavosti.

Dozvíte se zde například novinky z památkových objektů, přečtete si o historii turnovského infocentra, o naučných stezkách nebo o turnovském nádraží a jeho lokomotivním depu, které bylo letos vyhlášeno za kulturní památku. V novinách najdete také zajímavý rozhovor s herečkou, zpěvačkou a moderátorkou Dagmar Patrasovou. Pro rodiny s dětmi je připravena kompletní nabídka, co vše je možné podniknout v Turnově a okolí právě s těmi nejmenšími. Součástí novin je i program Turnovského léta s pestrou nabídkou na každý den v týdnu po dobu letních prázdnin.
Turistické noviny Turnovska byly vydány v nákladu 12.500 ks. V následujících dnech budou distribuovány poštou do schránek obyvatel Turnova. Pro ostatní zájemce jsou noviny k dispozici zdarma v Regionálním turistickém informačním centru Turnov. Stáhnout si je můžete také zde:
ikona souboruTuristické noviny Turnovska.


load