Měšťanský pivovar Turnov

Společnost Měšťanský pivovar Turnov a. s. byla založena v roce 2012 s cílem obnovit historickou tradici vaření piva v Turnově. Pivovar samotný byl vybudován v letech 2016 až 2018. Vlastní výroba piva v Turnovském pivovaru byla plně zahájena počátkem roku 2019.

Pivovar je umístěn v bývalém průmyslovém areálu s vlastním zdrojem kvalitní podzemní vody. Areál se nachází v příjemném a klidném prostředí u břehu řeky Jizery cca 10 minut klidnou chůzí od centra Turnova - náměstí Českého ráje.

Spojením moderních technologií, tradičních postupů a receptur, kvalitních surovin a bohatých zkušeností, péčí a zručnosti našeho sládka, vznikl kvalitní řemeslný produkt - pivo s osobitou plnou chutí a barvou. Svou velikostí a výstavem piva se náš pivovar řadí do kategorie minipivovarů.

Pivovar v současnosti vaří: Turnovskou desítku, Turnovskou dvanáctku světlou a Turnovskou dvanáctku tmavou. Pivo v Turnově můžete ochutnat v Turnovské pivnici Slavie či v restauraci U Prince. V létě pak ve stánku přímo u pivovaru.

Pivovarská prodejna

Měšťanský pivovar TURNOV nabízí možnost nákupu našich produktů přímo v pivovaru.
Tak na zdraví a jeden TURNOV za druhým.

Fotogalerie

load