Půjčovna lodí Jizera - Lodě Maloskalsko

Malá Skála

Pod lávkou u centrálního parkoviště, Malá Skála, 468 22

GSM:+420 723 543 351
E-mail:lode.malaskala@centrum.cz
Web:www.maloskalsko.eu
Půjčovna lodí Maloskalsko nabízí sjíždění řeky Jizery na kánoích nebo raftech. Lodě půjčujeme po celém toku řeky Jizery z Podspálova až po soutok s Labem.

Z plavidel si  můžete vypůjčit třímístné kánoe Samba, dvoumístné kánoe Vydra a šestimístné rafty Colorado nebo Ontario od českého výrobce Gumotex. 

Nejhezčí a nejvíce splouvaný úsek začíná v Malé Skále a končí v Dolánkách u Turnova. V tomto úseku Jizera krásně teče, meandruje zeleným údolím a disponuje jediným oficiálně sjízdným jezem v Malé skále. Cesta po řece Vám nezabere déle jak 2,5 hodiny a je vhodná i pro úplné začátečníky.
Půjčit si můžete také paddleboardy, kajaky, veškeré vodácké vybavení, nebo koloběžky.


Půjčovna koloběžek

Půjčujeme kvalitní koloběžky Kostka různých velikostí a účelu využití. Takže máte-li malinké děti, je možnost využití koloběžky s přídavným sedátkem na řídítkách a máte-li pejska, pak pro Vás bude dobrá koloběžka s adaptérem na vodítko. Koloběžky půjčujeme pouze k lodím pro návrat z Dolánek zpět na místo nalodění. Koloběžku si užijete 7 km cca.1 hodinu po cyklostezce Greenway Jizera téměř po rovince. 

V jarních a podzimních měsících nabízíme zvýhodněné ceny pro školní výlety nebo firemní akce.

Na Malé Skále nás najdete pod lávkou pro pěší u centrálního parkoviště v blízkosti benzinové pumpy GBO, ale lepší je nás kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem.

Fotogalerie

load