Koloběžky Hruboskalsko

Za krásami Hruboskalska na dvou kolech. Romantické i dobrodružné trasy. Základnu najdete na parkovišti před zámkem Hrubá skála.

Nabízí přes 60 kvalitních koloběžek od českého výrobce KOSTKA. Koloběžku si můžete zapůjčit na parkovišti před zámkem Hrubá skála a vyrazit na své dobrodružství v Českém ráji.

Na koloběžce ve skalách
Na koloběžkách můžete prozkoumat malebné pískovcové skalní město Hruboskalsko se spoustou vyhlídek a romantických zákoutí. Nechybí ani trasy vedoucí meziskalními útvary. Pro větší dobrodruhy je možnost zapůjčit koloběžku na celý den a vyrazit kam je kola zavedou.

Na koloběžce s celou rodinou i se psem
Mají pro Vás připravené  prozkoumané a nenáročné trasy vhodné i pro ty nejmenší.
Nebo si prostě vytvořte vlastní trasu a objevujte Český ráj.

V sortimentu naleznete i vybavení pro vaše zvířecí kamarády. Mají koloběžky upravené také pro mushing (pes zapřažený v postroji tahá svého psovoda). Do výbavy této koloběžky patří pružné tažné vodítko a pružný adaptér, který nedovolí vodítku zamotat se do kola.

Zlatá stezka Českého ráje
Vzhledem k lokalitě nebudete muset tápat kam vyrazit, na koloběžce se můžete velice pohodlně dostat k hradům Valdštejnu, Kosti nebo na Trosky. Výlet lze spojit s koupáním v  kempu Sedmihorky nebo v rybníce Vidlák či Věžák. Každá z těchto destinací disponuje občerstvením.
Fotogalerie

load