Ski Resort Černá hora - Pec (Pec pod Sněžkou)

Janské Lázně

Černohorská 265, Janské Lázně, 542 25

Telefon:+420 840 888 229
E-mail:skiresort@skiresort.cz
megaplus@megaplus.cz
Web:www.skiresort.cz
Šest areálů a 50 kilometrů sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas – to je SkiResort ČERNÁ HORA – PEC. Lyžařské terény jsou oblíbeny zvláště rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných luk až po náročné sjezdové tratě.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku. SkiResort tvoří 6 blízkých areálů  Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. 

Prodej skipasů zahájen –ceník. 

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí kromě lyžování i kompletní zázemí v podobě největší lyžařské školy, 6 LIVE parků s pojízdnými koberci pro výuku dětí hned u hlavních sjezdovek. Půjčovnu s tisícovkou párů lyží a snowboardů značek Salomon a Atomic. Ve 4 z 6 areálů zajištěn babysitting. To vše pod oficiální značkou s garancí kvality – SkiResort Live. 

Každý ze skiareálů má trošku jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových sjezdovek, tu najdete také dětské lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé lyžaře.

Kromě lyžování můžete vyzkoušet taky řadu doplňkových aktivit, jako je sjezd na saních po Černohorské sáňkařské cestě 3,5 km, večerní sáňkování s čelovkou a průvodcem ze SkiResort Live, skialpinistické výlety s průvodcem, výlety na sněžnicích, nebo snowtubing. 

Pec pod Sněžkou je horské středisko s rozvinutou turistickou infrastrukturou, s 14 kilometry sjezdovek všech obtížností, a nad to Funline s klopenými zatáčkami, terénními vlnami a tunelem. Najdete tu také trať obřího slalomu s časomírou nebo radar pro měření rychlosti.

Ski areál Pec pod Sněžkou, je vybaven dvěma lanovkami a 13 vleky. Lyžaři tu mají k dispozici sjezdové tratě různých obtížností.

Zejména rodiny s dětmi uvítají skvěle připravenou začátečnickou lokalitu u Javoru, kde místo vleku dětem a začátečníkům slouží 2 pojízdné koberce. Kratší 15 metrů dlouhý je součástí LIVE parku, ve kterém probíhá výuka oficiální lyžařské školy SkiResort LIVE. Delší 90 metrů dlouhý pojízdný koberec může k lyžařským začátkům využít každý se skipasem SkiResortu.

Skiareály: 

Aktivity ve SkiResortu:

Sledujte Aktuální informace z lyžařského střediska.

Fotogalerie

load