Apartmány Sedmihorky

Karlovice

Sedmihorky 47, Karlovice, 511 01

Telefon:+420 723 922 817
E-mail:ubytovani.sedmihorky@seznam.cz
Web:www.ubytovanikohoutovi.cz
Rodinné ubytování Apartmány Sedmihorky leží v malebné části krásné chráněné oblasti Český ráj v obci Karlovice - Sedmihorky.

Rodinné ubytování s apartmány leží v malebné části krásné chráněné oblasti "Český ráj" Karlovice - Sedmihorky. Apartmány se nachází nedaleko centra známých lázní Sedmihorky. Oblast přímo vybízí k prožití aktivní dovolené třeba ve skalách, u vody a nebo jen odpočinku a čerpání sil při posezení v rozsáhlé zahradě.

Ubytování Kohoutovi:

Všechny apartmány mají kuchyň s vybavením, vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.  K dispozici je TV SAT a připojení  Wi-Fi.

Menší apartmán má ložnici s dvěma až třemi lůžky. Ve větším apartmánu naleznete dvě ložnice, dvoulůžkovou a třílůžkovou.

Před apartmány se nachází uzavřená parkovací plocha na soukromém pozemku.

Ubytování Kohoutovi – stravování:

Kuchyně jsou plně vybaveny nádobím, rychlovarnou konvicí, dvou plotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubo a lednicí s malým mrazákem.

Ubytování Kohoutovi  – další služby:

 U apartmánu je možné využít posezení s možností grilování, trampolínu o průměru 4,5m, stůl na stolní tenis, kuželky a travnaté hřiště s brankami a sítí na voleyball.

Oblast přímo vybízí k prožití aktivní dovolené třeba ve skalách, u vody, a nebo jen odpočinku a čerpání sil při posezení v rozsáhlé zahradě.


Fotogalerie

load