Koloběžky a lodě Český ráj

Půjčovna koloběžek a lodí na Malé Skále. Tuto službu nabízí soukromé informační centrum Infoshop Vejměnek. Dále nabízí i teambuilding a organizované školní výlety.

Půjčovna koloběžek


Je vybavena českými kvalitními koloběžkami Kostka. Můžete přijít a nezávazně si koloběžky vyzkoušet. Domovské stanoviště se nachází v areálu Boučkova statku na Malé Skále a k tomu provozují ještě pět dalších stanovišť (Dolánky, Frýdštejn, Besedice a 2x Jičín).

Součástí půjčovny na Malé Skále je také testcentrum a prodejna koloběžek.

Půjčovna lodí


V nabídce jsou kanoe a rafty, na kterých si můžete splout jeden z nejkrásnějších úseků Jizery, který je vhodný pro každého. Začátek plavby může být přímo ode dveří jejich infocentra nebo Vám v případě Vašeho zájmu lodě připraví nad jez, kde si můžete vybavení v klidu vyzkoušet na klidné vodě a plavbu zahájit splutím šlajsny maloskalského jezu. Zhruba po osmi kilometrech plavby krásným údolím a dvěma největšími meandry Jizery minete výletní restauraci Zrcadlová Koza a o půl kilometru dál v Dolánkách u Turnova plavba končí. Zde již pro Vás budou připraveny koloběžky, na kterých se proti proudu Jizery vrátíte zpět na Malou Skálu. Cesta vede přírodní rezervací Bučiny u Rakous, mezi loukami u Jizery, kde se popásají stáda ovcí a najdete i klidná zákoutí vhodná ke slunění a relaxu u řeky.
Fotogalerie

load